Usługi elektryczne

EL-DL Dawid Lenkiewicz

Wykonujemy profesjonalne usługi elektryczne

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych, instalacją, montażem, naprawą oraz serwisem instalacji elektrycznych w budownictwie jedno , wielorodzinnym oraz w przemysle.

Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacje tradycyjne a także inteligentne w budynkach nowo powstałych oraz modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w obiektach remontowanych. Swoje usługi oferujemy dla klientów indywidualnych, a także firm, instytucji oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby spełniały Jego oczekiwania. Pomagamy w wyborze osprzętu elektrycznego, w wykonywanych przez nas instalacjach proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wykorzystując produkty uznanych firm krajowych i zagranicznych.

Stawiamy na skuteczność i niezawodność, sumiennie i profesjonalnie wykonujemy każde zlecenie. Nasza firma dba o to aby wykonane przez nas elektroinstalacje spełniały wszelkie normy elektryczne, były bezpieczne i służyły bezawaryjnie klientom.

Tester

Instalacje
elektryczne

Profesjonalnie i kompleksowo

Usługi elektryczne dla osób prywatnych oraz firm

Usługi elektryczne

Projekt i montaż instalacji

Projektujemy oraz montujemy instalacje

Prebarykacja szaf i pulpitow

Prebarykacja szaf i pulpitow

Prebarykacja szaf i pulpitow sterowniczych

Awarie elektryczne

Awarie
elektryczne

Usuwamy powstałe awarie elektryczne

Przeglądy instalacji

Przeglądy
instalacji

Kompleksowe przeglądy instalacji

Pomiary instalacji elektrycznych

Pomiary instalacji elektrycznych

Wykonujemy profesjonalne pomiary

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła

Oferujemy wykonawstwo:
  • Tradycyjnych instalacji elektrycznych
  • Systemów inteligentnych budynków KNX, FIBARO, GRENTON SMART HOME
Wykonawstwo instalacji elektrycznych

Montaż instalacji
elektrycznej

W nowo powstających budynkach montaż instalacji elektrycznej jest jednym z pierwszych działań podejmowanych przed rozpoczęciem prac wykończeniowych.

Całe przedsięwzięcie musi być dobrze zaplanowane oraz realizowane według szczegółowo określonych etapów. Gwarantuje to, że wykonanie instalacji elektrycznej będzie przeprowadzone solidnie i sprawnie. Dobrze przygotowany projekt powinien uwzględniać specyfikację budynku oraz zapotrzebowanie na energię, dlatego wykonawstwo instalacji elektrycznych to zadanie, które należy zlecić profesjonalistom.

Montaż instalacji elektrycznej. Jako doświadczona firma wiemy, w jaki sposób przeprowadzić wykonanie instalacji elektrycznych w nowych budynkach, uwzględniając przy tym najważniejsze cechy obiektu. Przed podjęciem się prac nasz zespół opracuje dokładny projekt, w którym zawarte będą również dodatkowe przyłącza, takie jak domofon, brama zewnętrzna, oświetlenie zewnętrzne czy urządzenia do kontroli dostępu.

Wykonawstwo instalacji elektrycznych w nowych budynkach realizujemy tak, aby jej przyłącza umożliwiały swobodne korzystanie z urządzeń peryferyjnych w domu. Przeprowadzamy także kompleksowe prace mające na celu modernizację instalacji elektrycznej.

Sprawnie, solidnie i bezproblemowo

Dlaczego my

Gwarancja

Gwarancja

Zadowolenia

Szukasz sprawdzonego elektryka?
Dołącz do grona zadowolonych kleintów!