Prebarykacja szaf i pulpitów

EL-DL Dawid Lenkiewicz

Prebarykacja szaf i pulpitów sterowniczych

Przy wykonywaniu prefabrykacji szaf i pulpitów stosujemy najwyższe standardy wykonawcze i estetyczne, dzięki czemu dostarczane przez nas wyposażenie stanowi gwarancję długotrwałego użytkowania oraz niezawodności.

Dzięki wykorzystaniu produktów elektrycznych renomowanych producentów możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usługi, co stawia naszą firmę w gronie liderów niezwykle wymagającej dziedzinie, jaką stała się obecnie prefabrykacja szaf sterowniczych dla przemysłu i sektora usługowego.

Prefabrykację szaf wykonujemy zarówno do projektów wykonywanych przez naszą firmę, jak i również według projektów dostarczonych przez klienta.

Tester

Prefabrykacja
szaf i pulpitów

Najwyższa jakość i estetyka
Co robimy?

Realizujemy kompleksowe zamówienia, m.in. na:

Szafy sterownicze

Dlaczego warto zdecydować się na nasze produkty?

Tym, co wyróżnia nasze usługi spośród konkurencyjnych firm, jest ich kompleksowy charakter oraz atrakcyjny stosunek jakości do ceny, przy wykorzystaniu najwyższych standardów jakościowych poprzez nabycie doświadczenia przy współpracy i realizacji projektów dla największych firm sektora automotive. Dostarczane oraz instalowane przez nas szafy sterownicze podobnie jak pozostały osprzęt elektryczny, są dobierane tak aby sprostać wymaganiom stawianym przy realizacji zamówienia.

Wytwarzane przez nas szafy i pulpity zasilająco-sterownicze są wykonywane według najwyższych standardów jakościowych zgonie z obowiązującymi normami. Do prefabrykacji szaf wykorzystujemy komponenty sprawdzonych dostawców (tj. Rittal, Siemens, Schneider, Eaton, Omron, itp.), dających gwarancję solidnego wykonania. Szafy sterownicze wykonujemy zarówno wraz z projektem, jak i na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta. W naszych szafach stosujemy profesjonalny system oznaczeń przewodów  m.in firmy Partex, który zapewnia łatwe odnajdywanie elementów i połączeń ze schematu. Realizujemy kompleksowe zamówienia m.in. na: projekty i schematy elektryczne, prefabrykację szaf zasilająco-sterowniczych, prefabrykację pulpitów zasilająco-sterowniczych, prefabrykację rozdzielnic niskiego napięcia,wykonywanie systemu oznaczeń w szafach sterowniczych ,montaż i uruchomienie szaf, pulpitów i rozdzielnic na obiekcie,przeprowadzenie prób funkcjonalności,przeprowadzenie pomiarów odbiorczych i montażowych,modyfikacje i modernizacje istniejących szaf sterowniczych,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny szaf i rozdzielnic. Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz wyceny na prefabrykację szaf sterowniczych lub inne usługi elektryczne.

Gwarancja

Komponenty

Sprawdzonych marek
Wieloletnie doświadczenie

Automatyka przemysłowa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej i automatyki dzięki czemu zapewniamy Państwu fachowe i solidne wykonanie prac. Stosujemy profesjonalne systemy opisów i oznaczeń aparatów i przewodów, dzięki czemu lokalizacja i identyfikacja funkcji urządzeń i aparatów jest prosta i przejrzysta. Na każdym etapie wykonywanych prac dbamy o estetykę, która jest podstawą naszych realizacji.

Prefabrykacja szaf i pulpitów sterowniczych

Jakość wykonania szaf sterowniczych i zasilających jest bardzo ważna dla całego systemu automatyki.Wieloletnie doświadczenie naszych monterów, duża staranność i dokładność wykonania przekłada się na wysoką jakość naszych produktów. Wytwarzane przez nas szafy sterownicze są wykonywane według najwyższych standardów jakościowych.Do prefabrykacji wykorzystujemy komponenty sprawdzonych dostawców (tj. Rittal, Siemens, Alan Bradley, Schneider, Eaton, Omron, Weidmuller itp.), dających gwarancję solidnego wykonania oraz profesjonalny system oznaczeń na sprzęcie i materiałach firmy Phoenix Contact i WAGO. Zapewnia on łatwe odnajdywanie elementów i połączeń ze schematu.

Produkcję szaf automatyki wykonujemy zarówno na nasze potrzeby, jak i dla Klientów zewnętrznych.

Szukasz sprawdzonego elektryka?
Dołącz do grona zadowolonych kleintów!