Usługi dronem - PROFESJONALNE ZDJĘCIA I FILMY

Filmowanie w rozdzielczości 4K i 8K

Dla kogo usługi dronem

Nasza oferta jest odpowiedzią na rosnące potrzeby współczesnego rynku. Usługi filmowania i wykonania profesjonalnych zdjec znalazły już zastosowanie wśród budowlańców, architektów, geodetów,  pokazanie etapów budowy lub jej finalnego efektu, deweloperów, właścicieli gruntów i nieruchomości, aby pokazać niewidoczne z ziemi walory działek, przedsiębiorców, zakładów produkcyjnych, logistycznych, aby przedstawić w jednym kadrze swoją strefę gospodarczą, organizatorów imprez masowych, koncertów, właścicieli hoteli, pensjonatów, obiektów rekreacyjno-sportowych, fotografów wesela. Doświadczenie oraz posiadany wysokiej klasy sprzęt marki DJI oraz CANON pozwala na oferowanie szerokiego spektrum usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy filmowanie dronem a także zdjęcia z powietrza w wysokiej jakości aż do rozdzielczości 4K. Z ziemi oferujemy filmy i zdjecia  w rozdzielczosci 8K.

Dron

Usługi dronem

Dron DJI Mini 2
Usługi dronem
Bezpieczeństwo i doświadczenie

Odpowiednie kwalifikacje

Usługi dronem powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Posiadamy specjalne uprawnienia do wykonywania lotów dronami wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem przed nieszczęśliwym wypadkiem! Dla nas priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo – a zatem nie podejmiemy się realizacji zlecenia, które mogłoby łamać przepisy prawa lotniczego oraz narazić czyjeś zdrowie lub mienie.

Na loty w obszarach kontrolowanych potrzebujemy stosownych pozwoleń. W związku z tym, wnioski o zgodę na lot musimy złożyć minimum 5 dni przed planowanymi lotami.

Jeśli ktoś zaoferuje Państwu loty z dnia na dzień z pewnością robi to łamiąc przepisy i naraża na konsekwencje w postaci wysokich kar grzywny oraz pozbawienia wolności do lat 5.

Ceny usług dronem

Cennik

Ceny usług wyceniane są indywidualnie i uzależnione są od kilku czynników:

Indywidualna
wycena

Cena usługi zależy od kilku
czynników

Zainteresowała Cię oferta usług dronem?
Dołącz do grona zadowolonych kleintów!